​Ja modelet më të pëlqyera të thonjve

2017-05-17 në ora 14:18

Thonjtë estetik dhe me modele të veçanta janë shumë në trend veçanërisht në sezonin e verës.

Përzgjedhja e modeleve sa më të unike ju bënë të dukeni shumë bukur dhe të kombinoheni me shumë veshje të ndryshme, shkruan KosovaPress.

Ndër modelet më të pëlqyera të thonjve në këtë sezon janë ato që i përshtaten stinës, duke vënë në pah shumëllojshmërinë e ngjyrave, veçantinë dhe freskinë e stinës.

Këto janë disa nga më të rekomanduarat: