5 Nëntor, parashikimi i motit për ditën e sotme

2018-11-05 në ora 07:05

Për ditën e sotme, meteorologët parashikojnë mot të mirë, më diell dhe vransira të nivelit të lartë, raporton Prishtina Weather, transmenton Gazeta Shenta.

Temperaturat gjatë ditës së sotme priten të sillen nga 19 gradë deri 5 gradë Celsius.