72 persona të testuar nga Karantina, të gjithë negativ

2020-04-06 në ora 21:20

Gjatë ditës së sotme janë testuar edhe 72 persona nga Karantina dhe të gjithë kanë rezultuar negativ, ka deklaruar zv. ministri i shëndetësisë Izet Sadiku.

Sipas tij, të gjithë personat do të lëshohen nesër në vetëizolim në shtëpi, transmeton Gazeta Shneta.

Postimi i plotë:

Sot janë testuar edhe 72 persona nga Karantina!

Të gjitha rastet e testuara sot  kanë rezultat negativ dhe të gjithë nesër lëshohen në vetizolim në shtëpi!

#rriNshpi/GazetaShneta/