Adelina me makijazh pak ditë para lindjes, ja sa bukur duket këngëtarja

2018-08-16 në ora 21:27

Këngëtarja e famshme shqiptare Adelina Tahiri është në ditët e fundit të shtatzënisë së saj, derisa shihet se ajo është duke e kaluar këtë fazë në relaksin më të madh.

Këngëtarja nga Maqedonia është duke shijuar pushimet e saj së bashku me bashkëshortin, derisa herë pas here është aktive në rrjetet sociale, kryesisht në atë Instagram.

Adelina së fundmi ka postuar disa foto të bukura që tregojnë për shtatzëninë e saj dhe gjendjen e trupit të saj këto ditë pak para lindjes.

Për më shumë shikoni pamjet./Gazeta Shneta/