Aksident në rrugën B në Prishtinë (Foto)

2017-03-18 në ora 15:34

Një aksident i lehtë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën B në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe për pasojë kanë vetëm dëme materiale, shkruan Gazeta Shneta.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa fatmirësisht nuk ka të lënduar. /Gazeta Shneta/