Aktorja shqiptare reagon: Vjehrra ideale, për ta rrahur 5 herë në ditë!

2017-03-26 në ora 21:47

Historia mes vjehrrës dhe nuses tek emisioni “E diela shqiptare” ka shkaktuar mjaft komente në rrjete sociale.

Një ndër ta ka qenë edhe aktorja Rudina Dembacaj, shkruan Express.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një postim ku shprehte mbështetjen e saj për nusen./Gazeta Shneta/