Arrestohet pejani, e bëri gruan për spital

2017-03-08 në ora 13:42

Dhuna ndaj familjes po denoncohet çdo ditë e më shumë. Dje në mes ditë vikatim ka qenë një femër në Pejë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se e ka arrestuar një mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /lajmi.net