Babai i cili i pushoi të qarat fëmijës së vet përmes një melodie (VIDEO)

2017-04-27 në ora 19:39

Një video kur babai i një bebe e ka shpëtuar nga të qarat me vetëm një melodi është bërë virale duke marrë 25 milionë klikime në më pak se 1 javë.

Daniel Eisenman ishte në transmetim direkt në Facebook së bashku me vajzën e tij, Divina kur ajo filloi të qante, shkruan Ora News.

Ai e ndalon fjalën dhe fillon ta shohë vogëlushen duke i bërë melodinë ‘Om.’  Cuditërisht, për rreth 20 sekonda ajo u qetësua dhe e zuri gjumi në krahët e tij.