Babai i ‘çmendur’, ja si ia heq dhëmbin djalit të tij (Video)

2017-04-21 në ora 20:22

Një baba ka bërë një veprim të ‘çmendur’ me djalin e tij.

Djalit i lëkundej dhëmbi dhe babai vendosi t’ia heq nëpërmjet një mënyrë fare të pazakontë, transmeton Gazeta Shneta.

Ai ia lidhi dhëmbin me një tojë dhe e ngrehu me veturën e tij Audi.

Pasi ia heq dhëmbin, djali vrapon ta marr atë.

Shikojeni këtë moment në video. /Gazeta Shneta/