Babai e hedh bebën në ajër më shumë se që duhet, por shikoni se çfarë ndodh pastaj

2017-03-06 në ora 16:45

Një baba ka bërë një veprim jo shumë popullor për prindërit teksa po luante me bebën e tij.

Në një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale, ky baba zgjodhi një mënyrë të rrezikshme dhe të vecantë për ta kap një ballon në tavan, shkruan Gazeta Shneta.

Ai hodhi lartë bebën e tij për ta kapur ballonin! Ky veprim i tillë la të shokuar shumë prindër të cilët e kritikuan.

Gjithsesi, kishte nga ata që lavdëruan imagjinatën e babait. /Gazeta Shneta/