“Bëmë baba të të ngjaj”, Meda me frizurë të njëjtë me djalin e tij

2018-08-03 në ora 18:30

Sot është një ditë më e veçantë për familjen Përgjeqaj, pasi djali i këngëtarit të njohur shqiptar ka ditëlindjen.

Ai përmes një postimi në rrjetin social Instagram në të cilin e uron djalin e tij Lorisin për ditëlindjen e tij të gjashtë.

Derisa ajo që bie në sy me këtë rast është edhe stili i flokëve të djalit dhe këngëtarit të cilat ngjasojnë shumë. Të dy shfaqen pranë njëri tjetrit dhe si duket Lorisi i ka ngjarë shumë këngëtarit./Gazeta Shneta/

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

Kliko këtu për t’u informuar me testin që duhet ta bëjë secila nënë shtatzënë për të konfirmuar se shëndeti gjenetik i foshnjës në ardhje është në rregull..