Çifti i famshëm martohen edhe një herë në prani të fëmijëve

2018-06-07 në ora 13:32

Një martesë e dytë, e realizuar për hir të fëmijëve!

Kjo është ajo që çifti shumë i famshëm Beyonce e Jy Z kanë bërë së fundmi, transmeton GazetaShneta.

Ata kanë filluar mbrëmë turneun e tyre të përbashkët “On the Run II”, ku me anë të një videoje kanë zbuluar se kanë pasur edhe një ceremoni martesore, dhjetë vjet pas martesës.

Në këtë ceremoni kanë qenë të pranishëm edhe vajza e madhe e çiftit, Blue Ivy, si dhe binjakët Rumi dhe Sir./gazetashneta