Djali fle në duart e Patrisit, ja çfarë bën Tuna (Foto)

2017-07-15 në ora 15:52

Tuna dhe Patrisi po i shijojnë në maksimum momentet me djalin e tyre.

E kjo gjë shihet edhe në bazë të fotove të publikuara vazhdimisht në rrjete sociale, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ka qenë Tuna ajo e cila ka publikuar një foto në të cilën shihet Patrisi teksa mban në duar Tianin.

Duket se Tiani po rritet me shëndet.