E dhimbshme: Pit-bull tentoi ta shqyente tre-vjeçarin (VIDEO)

2017-04-23 në ora 15:05

Në qytetin e New Yorkut, ka ndodhur një ngjarje e tmerrshme e tejet e rëndë.

Derisa një fëmijë trevjeçar po luante në park afër shtëpisë së tij, një qen i racës Pit-Bull, ka arritur ta sulmojë atë, madje duke i shkaktuar lëndime të rënda, njofton Klan Kosova.

Ngjarja e tmerrshme është publikuar dhe në mediat sociale, ndonëse pamjet janë tejet të frikshme.

Sipas raportimeve trevjeçari tani ndodhet jashtë rrezikut për jetë an ipse shenjat e thella në trupin e tij të shkaktuara nga qeni, ishin tejet serioze.

Për më shumë shikoni momentin kur qeni Pit-Bull i sulet trevjeçarit derisa ai po luante në park me bashkëmoshatarët e tij: