E tmerrshme: Ja ç’po bëjnë femrat me vaginat e tyre

2018-02-10 në ora 20:01

Një produkt vezullues është dizajnuar për zbukurimin e vagjinës dhe tanimë është në dispozicion për ta blerë.

Makiazhi për femra është bërë një kult bukurie përgjatë viteve të fundit, transmeton Gazeta Shneta.

Por duket se fytyra nuk është zona e vetme që mund të shtojë xixëllimën.

The Perfect Shades of V – Very V Luminizer është një “krem special me përfitime kujdesëse për lëkurën” të dizajnuara për të “nxjerrë në pah, zbutur dhe ndriçuar” pjesën private të një gruaje.

Është e panevojshme të thuhet, por produkti i pazakontë ka parë reagime të përziera në internet.

Kryesisht kishte reagime negative ndaj këtij produkti, duke paralajmëruar se zona private e femrës nuk ka nevojë për produkte të tilla./Gazeta Shneta/

 The special product has been designed to add 'extra prettiness' to down below