E tmerrshme: Nëna në makinë, vajzën e fluturon era e fuqishme (VIDEO)

2017-03-10 në ora 21:21

Një vajzë e vogël ka fluturuar duke e hapur derën e shtëpisë së saj pas erërave të fuqishme.

Vajza me emrin Madison fluturoi pasi hapi derën, teksa nëna e saj, Brittany Gardner, po merrte diçka në makinë, transmeton Gazeta Shneta.

Videoja është hedhur në Facebook dhe ka marrë shumë vëmendje. Kjo ngjarje ndodhi në Ohajo.

Interesante është se si vajza, përvec që mbajti vetën, nuk e lëshoi nga dora as telefonin e saj. /Gazeta Shneta/