Elita në super formë, shijon pushimet me Zërin

2019-07-06 në ora 14:19

Vera na bën të gëzuar dhe ndihemi më të gjallëruar për të bërë gjëra.

Aktiviteti më i preferuar nga të gjithë është plazha dhe freskimi në ujin e detit, shkruan GazetaShneta.

Ky kombinim fatal tërheqë këdo, e këtë tërheqje pa dyshim se e ka ndjerë edhe nëna e rë, moderatorja Elita Rudi.

Temperaturat e larta nuk janë një problem për të sepse tërë fokusi i saj tanimë është Zëri.

Kjo duket nga postimet që bën bshkë me të. Edhe fotografia e fundit na jep një moment të ëmbël mes Elitës dhe djalit të vogël.

Peizazhi pa dyshim se është tejet I bukur, por fiziku i Elitës tërheqë vëmendjen pasi dëshmon se 26 vjeçarja ka arritur të rimarrë veten nga shtatzënia.

Ne ju urojmë pushimë të këndshme!/GazetaShneta/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on