Emina Cunmulaj një nënë e guximshme, ja ku e ushqen me gji vajzën e saj

2018-08-01 në ora 15:21

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj, njihet për guximin që ka si grua, si dhe transparencën që ka me ndjekësit e saj në llogarinë e rrjetit social Instagram.

Ajo shpeshherë ka publikuar fotografi duke ushqyer me gji, si dhe i ka dalë në krah idesë të ushqyerjes me gji në publik, shkruan Gazeta Shneta.

Sidoqoftë, ajo në fotografinë e fundit në Instagram, shihet duke ushqyer me gji në një hapësirë pbulike diku në Kalifornia, e cila thekson se është falënderuese se është e aftë të ushqejë me gji vajzën e saj, si dhe qëndron e solidarizuar me të gjitha nënat që nuk mund t’i ushqejnë në mënyrë natyrale fëmijët e tyre./Gazeta Shneta/