Fëmija në foto është një ndër moderatoret më të dashura shqiptare

2018-08-04 në ora 16:03

Buzëqeshja dhe çiltërsia duket se nuk i kanë munguar as në fëmijëri.

Prezantuesja e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani, ka publikuar një foto-portret prëgjatë periudhës sa ishte një fëmijë, duke treguar se buzëqeshja nuk i kishte munguar as në fëmijëri, njofton Gazeta Shneta.

Prezantuesja e emisionit “Dua të bëj të lumtur”, njëherësh edhe prezantuese e edicioneve të formatit televiziv ‘Big Brother Albania’ shihet e veshur me një fustan të bardhë, të përshtatur me çorapet e veshura me po të njëjtën ngjyrë.

Nuk është se ka ndryshuar shumë, apo jo?/Gazeta Shneta/

Kliko këtu për t’u informuar me testin që duhet ta bëjë secila nënë shtatzënë për të konfirmuar se shëndeti gjenetik i foshnjës në ardhje është në rregull.