Foto të reja nga Tuna e Patrisi pasi Tiani mbushi dy muaj (Foto)

2017-07-04 në ora 18:47

Këngëtarja e njohur dhe shumë e përfolur Tuna pak muaj më parë është bërë nënë për herë të parë, shkruan Artistët Shqiptarë.

Ajo publikon kohë pas kohe fotografi të ndryshme të djalit.

Tiani dje mbushi 2 muaj që nga ardhja në jetë e me këtë rast ajo publikoi një foto së bashku me Patrisin e djalin.

Si duket ajo është nëna më e lumtur, e këtë e dallojmë edhe nga fotoja më poshtë.