Fotoja e rrezikshme e basketbollistit kosovar me bebën e posalindur

2018-01-09 në ora 20:25

Lojtari i klubit basketbollistik të Rahovecit, Gazmend Sinani, përmes një postimi në Facebook konfirmoi se është bërë baba.

Basketbollisti Gazmend Sinani ka postuar një fotografi të fëmijës së tij, duke e mbështetur atë në topin e basketbollit, shkruan Gazeta Shneta.

Megjithë dëshirën e madhe që fëmija i Gazmendit të bëhet basketbollist, ai me këtë veprim në njëfarë forme ia ka rrezikuar jetën foshnjës së tij.

Ndiqeni fotografinë më poshtë dhe jepni vlerësimin tuaj./Gazeta Shneta/