Gjyshja më e bukur në botë (Foto)

2017-03-27 në ora 07:49

Ju prezantojmë me atë që ndoshta është gjyshja më e pashme në rruzullin tokësor. Po flasim për “blogeren” 47-vjeçare Zaklina, e cila kohët e fundit është bërë shumë e famshme nëpër rrjetet sociale.

Gjyshja nga Serbia poston rregullisht foto të vetes me rroba të ndryshme, që më pas vlerësohen nga ndjekësit e saj.

Stili i saj elegant dhe format e pabesueshme trupore bëjnë që të duket si një modele në fillim të karrierës.

Zaklina ka jetuar në Zvicër, Francë dhe Poloni, ndërsa aktualisht banon në Itali. Ajo ka një vajzë 28-vjeçare dhe dy mbesa.