Goditi vetën shuplakë për 24 orë, ja çfarë i ndodhë (Video)

2017-05-21 në ora 18:56
Ky djalosh ka sfiduar të gjithë duke e goditur veten me shuplakë për 24 orë, shkruan lajmi.net

Ai kishte marrë pije dhe ushqim me vete në rast se do të kishte nevojë të hante apo të pinte. Se çfarë i ka ndodhur pas kaq orësh, shikoni videon më poshtë.