Gruaja që bëri seks derisa jepte gji dha një intervistë mjaft të çuditshme (Video)

2017-07-12 në ora 13:47

“Po ta bënit këtë në shtetin tim, kam ndjenjën se shërbimet sociale do të vinin menjëherë tek ju”, tha një grua në Mbretërinë e Bashkuar për breakfast TV.

Ishin komentet kontradiktore mbi ushqyerjen me gji që bënë njerëzit të flisnin në mbarë botën.

Tani, ajo u shfaq në televizionin britanik të mëngjesit This Morning për të mbrojtur edhe një herë mendimet e saj në temën tabu.

Biseda e së martës filloi me pritjet Holly Willoughby dhe Phil Schofield duke folur për videon tashmë famëkeqe, për të cilën nëna e tre fëmijëve nuk kërkoi falje, transmeton Gazeta Shneta.

“Fëmija ishte duke fjetur përderisa ne bënim seks. Të qenit i rritur dhe të bësh marrëdhënie seksualë është krejtësisht në rregull.”, tha ajo.

Komentet e saj kontroverse i la drejtuesit e emisionit gojëhapur para se intervista të bëhej e çdutishme.

“Edhe nëse fëmija do të ishte zgjuar, ai nuk do të fillonte të paragjykonte, pasi që është shumë i vogël.”

“Është një fëmijë dy ose tre muajshe. Ata janë të pafajshëm.”, shtoi Tasha.

Vloggerja i tha morning TV se ajo nuk ishte e befasuar nga polemika rreth postit të saj të parë.

“Nuk isha e befasuar, jo. E dija që njerëzit thjesht i lexojnë titujt dhe nuk dëgjojnë në të vërtetë videon, “përfundoi ajo./Gazeta Shneta/