Historia e këtij burri me gruan e tij do t’iu bëjë me lot (Foto)

2017-04-22 në ora 19:42

Mackenna Newman, një 17 vjeçare nga Kalifornia, mund të ketë babin më të mirë në botë aktualisht.

Nëna e saj Marci, që u diagnostikua me kancer tiroid tetorin e kaluar, kalo javën e kaluar në izolim gjatë trajtimit të saj me rrezatim.

Por të premten, Mackenna publikoi një foto në Twitter të babit të saj John, fotografi kjo që preku të gjithë, transmeton Gazeta Express.

“Babi vendosi një tavolinë tek dera e saj për t’i bërë shoqëri asaj dhe unë po qajë”, shkroi ajo në përshkrimin e fotografisë në Twitter.

Mackenna tha se babi i saj qëndroi jashtë dhomës së nënës së saj “gjithë kohën”, dhe ajo tha se kjo nuk është e pazakonshme për të.