Historia që fshihet pas kësaj fotografie, do t’iu tmerrojë (Foto)

2017-09-11 në ora 16:07

Përpos 9 muajve shumë të veçantë të shtatëzanisë, për femrat momenti i lindjes së foshnjes, është një nga momentet më të rëndësishme dhe më emocionuese në jetë!

Secila femër mezi e pret të përjetoj shtatëzaninë, dhe pastaj përqafimin e parë pas lindjes së të voglit të saj. Por, mesa duket, jo të gjitha nënat kanë pëlqyeshmërit e njejta, transmeton Gazeta Shneta.

Një fotografi që po qarkullon në internet në mbarë botën, ka tmerruar të gjithë.

Në minutat e parë pas lindjes së foshnjes, kjo nënë nuk u brengos edhe aq shumë për ndjesinë e ngrohtë të përqafimit të bebes.

Ajo fillimisht vendosi të hapë llogarinë e saj në Facebook, për të parë sa pëlqime dhe komente kishte marrë në lajmërimin për lindjen e foshnjes së saj.
Mund ta shihni edhe në fotografinë e bashkangjitur, derisa infermiera është duke pritur t’ia ofrojë beben, derisa nëna i buzëqeshë shkrimeve të miqve!

Gjykojeni vet!


/Gazeta Shneta/