Ja çfarë iu ka bërë buzëve të Elitës shtatzënia

2018-11-05 në ora 16:35

Bukuroshja e ekranit shqiptar, Elita Rudi, po ngrit dyshime për një shtatzëni të mundshme.

Kjo, për shkak të fotografive të fundit në të cilat moderatorja gjithnjë e më shumë po provon që ta fshehë barkun e saj, shkruan Gazeta Shneta.

Megjithatë, fotografia e fundit tregon se për shkak të ndryshimeve hormonale që mund të ketë pësuar Elita si pasojë e shtatzënisë, buzët e saj kanë filluar të ndryshojnë formë dhe të bëhen më të fryera./Gazeta Shneta/