Ja cila prej motrave Mustafa është shtatzënë, nuk pritej kjo gjë

2018-06-03 në ora 12:13

Motrat Mustafa njihen kudo në trojet shqiptare për muzikën e tyre popullore dhe janë mjaft të dashura për publikun, por së fundmi përflitet në mediet sociale se njëra nga ato është me barrë.

Se është vetëm spekulim i medieve apo e vërtetë kjo mbetet të shihet në ditët në vijim, por në foton e fundit të publikuar në Instagram, Sahidja duket me bark mjaft të fryrë.

Ajo ishte së bashku me motrat e saj, derisa ata qëndrojnë aktive mjaft shumë në rrjetet sociale./Gazeta Shneta/