Ja mënyra më kreative për ta mbajtur beben (Video)

2017-05-05 në ora 20:17

Një nënë ka postuar një video në facebook, ku shihet duke e mbështjellë beben e saj me lloj shalli, transmeton Gazeta Shneta.

Kjo metodë është pëlqyer mjaft nga nënat dhe duket të jetë mjaft e përshtatshme për bebet.

Ndiqeni videon dhe mësojeni se si lidhet. /Gazeta Shneta/