Ja sa bukur shihet Adelina Tahiri pak orë para lindjes

2018-08-19 në ora 13:17

‘’Baby Shoëer’’ është festa e organizuar nga këngëtarja e famshme shqiptare Adelina Tahiri.

Ndërsa Prive sjell disa nga pamjet e organizimit të kësaj feste. Adelina duket për mrekulli derisa shoqërohet nga familjarë dhe shumë miq të tjerë.

Për më shumë shikoni pamjet: