Ja sa i është rritur vajza Ermal Mamaqit, publikon fotografi të saj për herë të parë

2018-10-08 në ora 17:00

Ami së bashku me Ermalin ishin një ndër figurat më të komentuara në mediet rozë, përgjatë kohës kur kjo e para ishte shtatzënë.

Sido që të jetë, që nga lindja e vajzës së tyre, të cilën e emëruan Sia, ata janë treguar të kujdesshëm që të mos shfaqin ndonjë fotografi me fytyrën e saj, shkruan Gazeta Shneta.

Por, në fotografinë e fundit Ermali ka shfaqur vetëm stilin e flokëve të vajzës së saj në një “Insta Story” në llogarinë e tij, në Instagram.

“Sia me bishtalec”, ka mbishkruar fotografinë moderatori, duke shfaqur vetëm flokët e vajzës dhe fytyrën e tij plotësisht në një foto ‘selfie’./Gazeta Shneta/

Kliko këtu për t’u informuar me testin që duhet ta bëjë secila nënë shtatzënë për të konfirmuar se shëndeti gjenetik i foshnjës në ardhje është në rregull.