Ja sa i është rritur vajza Norës dhe Robertit

2018-08-07 në ora 21:18

Çifti i njohur këngëtar në estradën shqiptare, Nora Istrefi dhe Robert Berisha tashmë kanë një vajzë nga bashkëshortësia e tyre.

Vogëlushja tashmë ka mbushur dy vjet, ndërsa thuajse çdo veprim i saj po publikohet në rrjetet sociale nga nëna e saj, njofton Gazeta Shneta.

Por, Nora në fotografinë e fundit ka treguar një Renee të cilën nuk jemi mësuar ta shohim; më të rritur dhe me flokë më të gjata./Gazeta Shneta/

Kliko këtu për t’u informuar me testin që duhet ta bëjë secila nënë shtatzënë për të konfirmuar se shëndeti gjenetik i foshnjës në ardhje është në rregull.