Ja si e fshehu shtatzëninë Beyonce (FOTO)

2017-04-01 në ora 15:08

Këngëtarja amerikane, Beyonce, është në pritje të lindjes së dy binjakëve.

Por, ajo u tregua profesioniste në fshehjen e shtatzënisë së saj me bashkëshortin, Jay Z, transmeton Gazeta Shneta.

Para se të bënte zyrtarizimin e shtatzënisë, ajo arriti ta fsheh mjaft mirë faktin që ishte shtatzënë.

Edhe pse pati shumë evente ku ajo mori pjesë, ai dinte si ta ruante sekretin e saj. Por, në disa la edhe shenja, të cilat në atë kohë nuk mund të deshifroheshin.

Fotografia më poshtë e tregon: Ajo mban lartë dy gishta për binjakët e saj dhe më pas bën zemrën.

 

Por, edhe në këtë fotografi: A e vëreni qartë se si i ishte rritur barku në atë kohë? 

 

Edhe në një aheng të mbajtur me Mariah Caray, ajo u tregua e kujdesshme duke u veshur në të zezë për ta fshehur barkun e saj. /Gazeta Shneta/

Zyrtarizimi i shtatzënisë nga Beyonce.