Ja si fillon dita në familjen e Emina Cunmulaj

2018-08-11 në ora 14:25

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj ka ndarë disa momente me të vegjëlit e saj në rrjetin social Instagram, ku shihen të gjithë të sapo zgjuar nga gjumi.

Emina duket për mrekulli derisa shohim se ajo nuk ka vënë farë make up, dhe Mia e Ella duken në humor të mirë në pjesën e parë të ditës.

Emina është shumë aktive në rrjetet sociale duke na shfaqur momente nga jeta e saj e përditshme.

Kujtojmë që Emina jeton në Amerikë, derisa tani e disa ditë ëshë në pushime në Bahamas./Gazeta Shneta/