Ja si mund të keni të pasme superseksi si kjo suedeze (FOTO)

2017-02-26 në ora 21:06

Në Instagram gjenden shumë femra mahnitëse, që publikojnë fotografi tejet joshëse.

E tillë është edhe Anna Nystrom, një modele dhe entuziaste e fitnesit nga Suedia, që numëron gati 4 milionë ndjekës në rrjetin social, shkruan Express.

Ajo stërvitet vazhdimisht në palestër me ushtrime të dedikuara për pjesën e pasme të trupit.

Më poshtë, ju sjellim për ju disa nga fotografitë më joshëse të biondes së bukur, që shquhet për të pasmet e saj marramendëse.