A ka Kosova stomatolog kaq të talentuar? (VIDEO)

2017-02-22 në ora 12:06

Një video e realizuar nga një stomatolog po bën bujë të madhe në rrjetet sociale.

Stomatologu, emri i të cilët nuk shfaqet, ka realizuar një video virale të postuar në faqën e njohur në Facebook, 9gag, shkruan Gazeta Shneta.

Në këtë video, ai shihet duke kënduar këngën e fundit të Ed Sheeran, ‘Shape of you’. Gjithsesi, jo me tekstin origjinal.

Ai ka përpunuar tekstin për t’iu përshtatur profesionit të tij. Talent se jo mahi.

Realizoni edhe ju video të tilla dhe dërgoni në Facebook apo Twitter të Gazeta Shneta për t’u postuar. /Gazeta Shneta/

ts