Këngëtari i njohur shqiptar ka bërë gati gjërat për vajzën që do t’i lind (Foto)

2017-05-03 në ora 20:34

Këngëtari Albatrit Muçiqi pritet që shumë shpejt të bëhet baba për herë të parë.

E duket se ai dhe Egzona tashmë i kanë përfunduar blerjet për vajzën që do t’iu vijë në jetë, shkruan lajmi.net

Albatriti në Instastory ka publikuar një foto nga dhoma e tij e gjumit.

E në foto vërehet edhe një ulëse për bebe që përdoret në veturë, duke nënkuptuar që tashmë dyshja janë gati për të pritur vajzën.

18280155_2291360991089389_1664738298_n