Me këto dy figura publike ishte i fejuar dikur Seldi

2017-10-22 në ora 18:43

Këngëtari Seldi Qalliu përpara se të fejohej me Mimoza Shkodrën, nga mediet ka qenë i përfolur edhe për dy fejesa tjera.

E para ishte me Domenikën, vajzën që e njoftoi në ‘Big Brother Albania’ kur mori pjesë.

Lidhja e tyre nuk shkoi dhe ata u ndanë.

Kurse, lidhja e dytë ishte me Dafina Zekën, vajzën e deputetit Milaim Zeka.

As kjo lidhje nuk zgjati dhe ndarja kishte mbetur si opsioni i vetëm i tyre. Sido që të jetë, jeta vazhdon!