Këto janë ushqimet që Emina ha, të cilat ia mbajnë trupin në formë pas lindjes

2018-08-05 në ora 17:22

Rikthimi i linjave trupore përbrenda një kohe të shkurtër mund të jetë e vështirë, por jo e pamundur për modelen shqiptare, Emina Cunmulaj, e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Së fundmi, nëna e të dy vajzave, ka publikuar disa fotografi të trupit të saj pak javë pas lindjes, e cila duket mjaft në formë pavarësisht se ishte shtatzënë, shkruan Gazeta Shneta.

E modelja ka treguar se si po e mban trupin në formë, përkatësisht cilat janë ushqimet që ajo po ha. Frutat dhe kroasantët janë ato që karakterizojnë një vakt ushqimor i Eminës./Gazeta Shneta/

Kliko këtu për t’u informuar me testin që duhet ta bëjë secila nënë shtatzënë për të konfirmuar se shëndeti gjenetik i foshnjës në ardhje është në rregull.