Khloe Kardashian publikon foton e vajzës së vogël me disa fjalë vërtetë të mëdha

2018-08-14 në ora 11:24

Pak muaj më parë, një nga vajzat e familjes Kardashian u bë nënë për herë të parë.

Khloe Kardashian e provoi ndjesinë e të qenurit nënë disa ditë pasi mësoi për tradhëtinë e partnerit të saj.

Ka kaluar kohë që nga ajo ditë dhe Khloe i është përkushtuar tërësisht vajzës së saj, të cilën e quan edhe mikeshën e saj më të mirë.

‘Ti nuk e di këtë, por ti je mikesha ime më e mirë në përjetësi’- ka shkruar Khloe bashkangjitur fotos së të bijës të cilën e ka postuar në rrjetet sociale.

You don’t know this yet but you’re my best friend for all eternity!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on