Kjo është aktorja që do bëhet nënë e 5 vajzave

2018-08-11 në ora 08:05

Aktorja meksikane Jaclyn Bracamontes me anë të një postimi në Instagram ka zbuluar gjininë e bebeve që pret.

Jaclin ka treguar se janë dy vajza. Kështu ajo do të jetë nënë e 5 vajzave të vogla. Lajmi ka bërë mjaft të lumtur çiftin e njohur.

‘Janë dy vajza. Tashmë kemi gati ekipin e basketbollit për femra me vajzat Fuentes Bracamonte. Zoti e di pse i bën gjërat dhe ne ndjehemi shumë me fat dhe të bekuar. Mirësetëvini princesha të bukura! Babi, motrat dhe unë ju presim me shumë dashuri. Sqaroj se ktu mbyllim dhe fabrikën’ ka shkruar mes rrjeshtash aktorja duke na lënë të kuptohet se ka hequr dorë nga lindjet për të pasur një djalë.

Pesë vajza në një familje, aktorja s’mund të ishte më e lumtur me gjithë këtë bekim./Kosovarja/