Kjo është mënyra e “pazakontë” sipas të cilës Meda puthë fëmijët e tij

2018-09-16 në ora 14:45

Këngëtari tashmë i njohur nga publiku shqiptar, Mehdin Pergjegjaj, i cili posedon edhe nofkën muzikore ‘Meda’, kohëve të fundit nuk ka rreshtur së publikuari momente pranë familjes.

Madje, Meda nuk heziton ta bëjë këtë edhe përgjatë vikendeve, duke na lënë të kuptojmë se përgjatë këtyre dy ditëve kohën më të madhe ua përkushton familjes, shkruan Gazeta Shneta.

Kësaj radhe, ai ka publikuar fotografi së bashku me gruan e tij, Lulen dhe tre fëmijët e tij. Ai duket mjaft i lumtur në prezencë të tyre, madje këngëtarit nuk i mungon as buzëqeshja.

Gjithashtu, ai ka veçuar fëmijën e tij më të vogël duke ngarkuar një fotografi së bashku me të duke i dhuruar dashurinë prindërore./Gazeta Shneta/

Kliko këtu për t’u informuar me testin që duhet ta bëjë secila nënë shtatzënë për të konfirmuar se shëndeti gjenetik i foshnjës në ardhje është në rregull.