Kjo është vajza me sy blu e modeles së njohur shqiptare

2018-08-02 në ora 18:57

Fëmijët janë pjesa më e rëndësishme e jetës për të gjitha çiftet, derisa kujdesi ndaj tyre shihet si diçka primar.

Është kjo Mia Soraya, vajza më e vogël e Emina Cunmulaj duket për mrekulli në një foto të publikuar në rrjetin social Instagram.

Me sy të kaltër dhe me një buzëqeshje të ëmbël, Mia është një ndër fëmijët më të bukur që keni parë ndonjëherë./Gazeta Shneta/