Kjo vajzë lau flokët për herë të parë pas dy vitesh, kjo është arsyeja! (Video)

2017-04-22 në ora 19:22

Sahara Hare është një vajzë e cila ka postuar në kanalin Youtube video ku ka përcjellur gjendjen e saj, pa i larë flokët, shkruan lajmi.net

Ajo ka qenë shumë e lumtur, duke mos i larë flokët, për dy vite radhazi, deri në momentin që lexoi komentet poshtë videos.

Nëpër komente, ajo quhej përtace, qesharake, budallaqe e shumë nofka të tjera i ishin vënë. U ndje keq për këtë dhe vendosi që të pastrojë flokët.

Me flokët të bëra lëmsh, ajo doli përballë kamerës dhe ju tha komentuesve të saj: “A jeni të lumtur tani?”

Shikojeni videon.