Kjo video i ka tmerruar nënat: Kështu e kontrollon pediatri foshnjën

2017-04-22 në ora 19:06

Video e fundit e publikuar në rrjetet sociale ka bërë bujë të madhe. Një pediatër e tronditë foshnjën e porsalindur në spital.

Ai e godet dhe bën lëvizje të ndryshme me gjymtyrët e foshnjës, duke bërë që ai të qajë me zë të lartë, transmeton lajmi.net.

Megjithatë në Rusi kjo nuk është aspak e pazakontë, pasi rastet e tilla janë ‘normale’.

Kujdes, pamjet mund të jenë shqetësuese.