Ky është 23-vjeçari që u vra në Mitrovicë (Foto)

2017-05-05 në ora 22:01

Fotografia e Ermal Kamberaj i cili u vra sonte në Mitrovicë është publikuar në rrjetet sociale.

Kamberaj mbeti i vdekur nga plagët e marra nga arma në lokalin të cilin e menaxhonte ‘Check In’, shkruan Gazeta Shneta.

Vdekjen e 23-vjeçarit e kanë konfirmuar edhe zyrtarët e klinikës së Emergjencës në QKUK dhe familjarët e tij. /Gazeta Shneta/