Ky është momenti më i mirë i vitit: Burri kryen lindjen e gruas së tij

2017-03-08 në ora 22:08

Një çift nga Florida kanë realizuar fotografitë më të bukura të jetës së tyre.

Lauren Strung dhe bashkëshorti i saj, Noah Strung, ishin duke vozitur për në spital pasi të parës i filluan dhimbjet e lindjes, shkruan Gazeta Shneta.

Por, Lauren nuk arriti të përmbahej dhe lindja u deshtë të fillonte në ulësen e përparme të makinës.

Prapa në makinë qëlloi edhe fotografja Stephanie Knoëles që nuk e lejoi këtë moment t’i ikte. Ajo realizoi fotografitë e jetës së saj. /Gazeta Shneta/