Ky është reagimi i djalit të vogël të Medës kur sheh babain në televizor

2018-04-23 në ora 15:07

Këngëtari i njohur shqiptar Mehdin Përgjegjaj, i njohur për publikun shqiptar si Meda, është mjaft i angazhuar nëpër koncerte dhe dasma të ndryshme.

Këtë na e demostron vazhdimisht Meda, nëpërmjet fotografive dhe shfaqjes aq të shpeshtë të tij nëpër televizione të ndryshme, shkruan Gazeta Shneta.

Por, shfaqja e shpeshtë e Medës nëpër televizione duket se po e entuziazmon dikë. Djali i tij i vogël, Denisi, duket mjaft i gëzuar kur sheh babain e tij duke kënduar në televizor.

Këtë na e dëshmoi këngëtari nëpërmjet një Insta Story, mbi të cilin shkruante “Zemra e babit Denisi”./Gazeta Shneta/