Ky masazh do t’ua lehtësojë shtatzëninë (VIDEO)

2017-05-03 në ora 19:23

Dhënia e masazhit para lindjes mund ta ndihmojë një grua shtatzënë të pushojë. Këto teknika të thjeshta mund të përdoren gjatë shtatzënisë, si dhe gjatë lindjes për të lehtësuar stresin, tensionimin e muskujve dhe lodhjen e tyre./Gazeta Shneta/