Lajm i rëndësishëm për mjekësinë kosovare: Profesor Salihu i rikthehet punës

2017-04-17 në ora 21:25

Prof. Dr. Sami Salihu i është rikthyer punës së tij pas aksidentit të tmerrshëm që pësoi vitin e kaluar.

Dr Saliu u godit nga një makinë me shpejtësi në Shtime duke pësuar lëndime shumë të rënda, për të cilat u deshtë të kalonte një kohë të gjatë rikuperimi, shkruan Gazeta Shneta.

Por, ai tani është rikuperuar plotësisht dhe ka filluar me punë në klinikën e tij.

“Ju faleminderit që ishit me ne, për lutjen e shumta dhe besimin që keni pasur deri më tani në këtë rrugëtim të vështirë”, thuhet në njoftimin e familjarëve të Dr Salihut. /Gazeta Shneta/